Bestyrelsen og kontaktinformation

Bestyrelsen består af følgende personer:

Formand: Henrik V. Hansen (009)

formanden@shadow-mc.dk
Næstformand:

Erik Dreijer (582)

naestformanden@shadow-mc.dk
Kasserer: Carsten V. Hansen (076)

kassereren@shadow-mc.dk
Medlem:

Marianne Rosenvinge (148)

 

marianne148@shadow-mc.dk
Medlem:

Johnny Fjellander (056)

 

johnny056@shadow-mc.dk
Suppleant:

Steen H. Olsen (055)

 

steen-055@shadow-mc.dk
Revisor:

Niels Jørgen Hedegård (084)

 

Niels-084@shadow-mc.dk
Revisor suppleant:

Lars Hillerup (354)

 

lars-354@shadow-mc.dk
Webmaster:

Henrik V. Hansen (009)

  webmaster@shadow-mc.dk

Du kan også skrive til bestyrelsen på   bestyrelsen@shadow-mc.dk


Regionskontakter:

Oversiktskort ses  HER!!

Koordinator + region I: Johnny Fjellander (056)

johnny056@shadow-mc.dk
Region II: ?

?
Region III:

Erik Krog (130)

 

erik130@shadow-mc.dk
Region V:

?

 

Region VI:

?

 
Region VII:

Kai Gade (047)

 

kai047@shadow-mc.dk
Region VIII:

Niels Jørgen Hedegaard (84)

 

niels-jorgen@shadow-mc.dk
Region IX:

Mads Thomsen (338)

 

mads338@shadow-mc.dk

Du kan også skrive til bestyrelsen på   bestyrelsen@shadow-mc.dk